niedziela, 18 października 2009

Zaginiony w akcji

Kiedy TK-1448 zrozumiał, dlaczego nie należy beztrosko zapuszczać się na pustkowia Jundlandii... 

...było już za późno.

5 komentarzy:

 1. - Dobra koleś, masz mnie! Udało ci się, a jeszcze pięć minut temu byłem przekonany, że zdołam się teleportować z garstką szturmowców. Ale się przeliczyłem! Jestem pieprzonym żołnierzem i taki mój los. Nie będę płakał. Nie licz na łzy. Wysuszyłem je na irackiej pustyni w 2028 roku. Od tamtego czasu nie wzrusza mnie nawet scena śmierci Sally Spectry w „Modzie na sukces”. Masz mnie, tu i teraz - wystarczy, że pociągniesz za cyngiel swojego pieprzonego kija… Czy nie kupiłeś go czasem od dezerterów ze strefy 238? Zanim pociągniesz, sprawdź, czy nie wpakowali ci cyngla z modelu XB 111, bo jak wpakowali, a to częsta u nich praktyka, to masz już po kciuku. Masz kurwa kciuka? Słyszałeś kiedyś takie słówko? Kciuk! K-c-I-u-k. Dziwne, nie, co za zjeb, myślisz, masz gościa na wyciagnięcie ręki, a on ci jeszcze daje rady-porady wuja Sama... Co za zjeb, myślisz, a tak, zjeb, jakich mało. Zjeb zjebem, ale kciuka ocalisz...
  Dobra, anyway pedale, zrób to tak, żeby nie było zdjęć i filmów, żeby youtube milczał na wieki, żeby moja żona usnęła w przekonaniu, że odszedłem, walcząc, a nie wypinając pośladki. I syn… niech syn wie, że to była katastrofa śmigłowca, bo chłopak uwielbia śmigłowce. Niech tęskni za ojcem ginącym w śmigłowcu! Zanim jednak to się stanie, wiedz, że mam w dupie waszą gejowską kolonię, wasze ręcznie tkane podomki i frottowe szlafroki… Myślisz, że jak mnie pykniesz w tym swoim złotku, to się przed śmiercią podniecę. Nie stary, będę jak nowa płyta Kajah, jak skała będę, więc uważaj, żebyś się nie poobijał. No, to Adios dupku w kolorze gold!

  OdpowiedzUsuń
 2. Jezus, Maria.
  Swoją drogą, to fascynujące, jak gość, który nigdy nie oglądał "Gwiezdnych Wojen" i nie ma kompletnie żadnej wiedzy o tym universum, interpretuje te zdjęcia.
  Coś czuję, że położę się dziś spać mając pod powiekami mentalny obraz gejowskiej kolonii Ludzi Pustyni w ręcznie tkanych podomkach i frottowych szlafrokach...
  Wielkie dzięki, naprawdę, wielkie dzięki.

  OdpowiedzUsuń
 3. Faktycznie, poniosło chłopaka :) Postmodernistycznie, intertekstualnie i niejasno, oj wej, musiałam zamedytować OM aby podązyć tropem strumienia świadomości jego.
  Nie zna Gwiezdnych Wojen ? Niemożliwe. Każde dziecko zna.Przynajmniej każde Stare Dziecko.

  OdpowiedzUsuń
 4. Możliwe, możliwe. Znam więcej takich. Trudno uwierzyć, ale jednak.

  OdpowiedzUsuń