wtorek, 17 marca 2009

Ludwig Sordo odc. 6

Oto komiks, który od paru miesięcy robimy z Rafałem vulgo Zorzynkiem do miesięcznika dla niesłyszących "Świat Ciszy". Głównym bohaterem jest młody, sympatyczny szczur korporacyjny, który z racji swojej głuchoty często staje w obliczu rozmaitych niezręcznych sytuacji.
Jest to jak dotąd jedyne z kilku już naszych wspólnych dokonań, które szczęśliwie doczekało się publikacji. Zazwyczaj jakoś mieliśmy pecha.

6 komentarzy:

 1. Widziałem tę pannę na ostatnim koncercie Pantery - jej ta zabawa jest na rękę. Ona się cieszy, tylko jest zdziwiona nieco wyrazem twarzy swojego towarzysza, a dokładnie tym, że nie skrzywił się, jak chłopaki zagrali cover Comy, podczas gdy na ostatniej randce obsmarował cały polski pseudorockowy shit, a wokalistę Comy nazwał tajwańskim klonem Zacka de la Rochy.
  A może Ludwig jest pod wpływem środków? Co robił w toalecie? Pudrował nochala? Oglądał kolekcjonerską edycję mojo 3G? Tego dowiemy się w odcinku 7.

  OdpowiedzUsuń
 2. Hm, myślałem, że Pantera nie działa, odkąd Dimebag poszedł do piachu, ale mogę się mylić.

  OdpowiedzUsuń
 3. Przepraszam, przepraszam, ależ wodzu, co wódz - mieści się to jednak wszystko w ramach czasowych (za wyjątkiem mojo 3G).

  Tak naprawdę to miałem na myśli Sepulturę. Tak mi się jakoś wpisało bezwiednie.

  OdpowiedzUsuń
 4. Tjaaa...

  I jeszcze jedno, żeby nie było, że jest niedomówione, że coś tam, coś tam, przemilczane, że niby to "nie potiwerdzam i nie zaprzeczam." Właśnie że zaprzeczam! Zaprzeczam całą z mocą. I oświadczam: Ludwig jest czysty. W łazience robił to, co się robi po wypiciu piwa.

  Panie Benedykcie, ja tu się poważnie zastanawiałem się nawet czy może się chłopaczyna tego piwa napić na wizji, a tu od razu jakieś pomysły, że może sobie nos pudrował. Jedyny puder jakiego używa Ludwig to cukier puder do racuchów, faworków i innych takich :)

  A swoją drogą, co to takiego to 3G?

  OdpowiedzUsuń
 5. Mojo 3G - e, takie tam niewarte uwagi gówno z serii legalnych dopalaczy. Nazwa fajna jednakże.

  OdpowiedzUsuń
 6. podoba mi sie koles na klawiszach taki ostry lay back ma na licu

  na zasadzie i tak nikt na mnie nie zwraca uwagi to po co sie starac ... :D

  OdpowiedzUsuń